Zdrowy Styl Życia

Zdrowy styl życia to sposób na długą młodość i wigor. Program jest skierowany zarówno do osób obciążonych chorobami przewlekłymi, autoimmunologicznymi, otyłością, jak i zdrowych – nieaktywnych i aktywnych fizycznie. To nowatorskie i kompleksowe podejście do zdrowia oraz estetyki. Specjaliści z zakresu dietetyki, psychodietetyki, psychologii, medycyny estetycznej i kosmetologii zatroszczą się o Twoje zdrowie, umożliwiając właściwy start w aktywność fizyczną.

Umów się na konsultacje

Konsultacje w zakresie zdrowego stylu życia

Lekarz well-being doradza i pomaga w kwestii właściwego odżywiania i uprawiania aktywności fizycznej, dopasowanej do naszych możliwości oraz oczekiwań. Na podstawie kompleksowych badań (screening) ocenia stan zdrowia, kieruje na właściwe konsultacje specjalistyczne i koordynuje cały proces, wspomagając go odpowiednimi zaleceniami. Jest to bezpieczne rozwiązanie dla Pacjentów z obciążeniami zdrowotnymi lub otyłością.

Zobacz pełną ofertę
Konsultacje w zakresie zdrowego stylu życia

Rehabilitacja

Rehabilitacja to prosty i szybki sposób na powrót do zdrowia fizycznego, aktywizację mięśni, redukcję przykurczy oraz nadmiernego napięcia tkanek. Jest to również pierwszy etap aktywizacji sportowej dla osób obciążonych chorobami przewlekłymi lub otyłością.

Zobacz pełną ofertę
Rehabilitacja

Dietetyka

Zdrowe nawyki żywieniowe to recepta na długowieczność. Dzięki właściwie skomponowanej diecie możemy cieszyć się zdrowiem, bystrością umysłu, doskonałą pamięcią, pozytywnym nastawieniem i energią do działania. Korzystając z badań genetycznych i badań nietolerancji pokarmowych, możemy określić i wyłączyć z diety produkty, które nie są akceptowane przez nasz organizm.

Zobacz pełną ofertę
Dietetyka

Psychodietetyk / Dietetyk

Konsultacja psychodietetyka to profesjonalna pomoc w skomplikowanych zaburzeniach odżywiania takich jak anoreksja czy bulimia. Jest to kluczowe rozwiązanie gdy problem nie dotyczy tylko wartości odżywczych w posiłku, a zaburzeń postrzegania własnego ciała. Psychodietetyk to również doskonały mentor w zakresie dietetyki i zdrowego żywienia i ogromne wsparcie przy redukcji masy ciała.

Zobacz pełną ofertę
Psychodietetyk / Dietetyk