Konsultacje w zakresie zdrowego stylu życia

Lekarz well-being doradza i pomaga w kwestii właściwego odżywiania i uprawiania aktywności fizycznej, dopasowanej do naszych możliwości oraz oczekiwań. Na podstawie kompleksowych badań (screening) ocenia stan zdrowia, kieruje na właściwe konsultacje specjalistyczne i koordynuje cały proces, wspomagając go odpowiednimi zaleceniami. Jest to bezpieczne rozwiązanie dla Pacjentów z obciążeniami zdrowotnymi lub otyłością.

Konsultacja medyczna

Lekarz prowadzący konsultacje w zakresie zdrowego stylu życia to osoba o wielu specjalnościach, której zadaniem jest właściwe poprowadzenie Pacjenta przez proces aktywizacji fizycznej i dietetycznej, w zgodzie z jego aktualnym stanem zdrowia i obciążeniami wynikającymi z chorób przewlekłych lub dotychczasowego trybu życia.

Umów wizytę

CZAS

20 min

Konsultacja dietetyczna

Podczas konsultacji dietetycznej przeprowadzany jest szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy oraz wykonywana jest analiza składu ciała. Na podstawie zebranych danych opracowywane są zalecenia żywieniowe - indywidualnie dopasowane do potrzeb Pacjenta. Otrzymuje on wyniki analizy dotychczasowego sposobu odżywiania, wyniki analizy składu ciała oraz indywidualne zbilansowane zalecenia żywieniowe. Nasi dietetycy to specjaliści o wszechstronnym wykształceniu, mający kompetencje do współpracy z Pacjentami obciążonymi różnego rodzaju chorobami. Poprzez dietę i zdrowe zasady odżywiania wspomagamy leczenie farmakologiczne i ogólne dobre samopoczucie Pacjenta. Z szacunkiem i szczególną troską podchodzimy do leczenia otyłości, przywracając Pacjentom możliwość normalnego funkcjonowania w życiu codziennym. Nowością w naszej ofercie są badania genetycznych uwarunkowań do alergii i nietolerancji pokarmowych. Ich wykluczenie z codziennej diety redukuje stan zapalny i wspomaga leczenie immunologiczne.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

120 - 150 zł

OBSZAR

ciało

Rehabilitant

Rehabilitant to specjalista odpowiedzialny za właściwą aktywizację fizyczną Pacjentów z obciążeniami zarówno w zakresie ruchu i motoryki, jak i chorób przewlekłych - kardiologicznych lub cukrzycowych. Osobom z dużą otyłością pomaga bezpiecznie rozpocząć proces odchudzania.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

CZAS

20 min

Trener personalny

Trener personalny to rozwiązanie dla aktywnych osób z ustabilizowanym stanem zdrowia. Podczas sesji treningowych wykonywane są ćwiczenia zarówno ogólnorozwojowe, jak i nakierowane na konkretne partie mięśni, szczególnie na te partie, które wymagają wzmocnienia z uwagi na tryb pracy.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

CZAS

60 min

LICZBA ZABIEGÓW

1

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

1 tydzień

Jak przygotować się do konsultacji?

Konsultacja nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Jeśli dysponujesz aktualnymi wynikami badań, koniecznie zabierz je ze sobą. Podczas wywiadu oraz badania lekarz oceni Twój aktualny stan zdrowia i skieruje Cię do właściwych specjalistów oraz na dodatkowe badania w celu wykluczenia lub ustabilizowania chorób przewlekłych. Na ponownym spotkaniu wszystkie wyniki zostaną skonsultowane, a lekarz zaproponuje plan aktywizacji, wsparty dietą.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat