Plan treningowy, trening medyczny

Plan treningowy stanowią indywidualne zalecenia w zakresie aktywności fizycznej dotyczące częstotliwości oraz intensywności wysiłku. Jest to szczególnie ważny aspekt dla Pacjentów obciążonych chorobami przewlekłymi, otyłością lub po kontuzjach.

Indywidualny plan treningowy

Indywidualny plan treningowy to spersonalizowana lista aktywności fizycznych z podziałem na dni tygodnia, rodzaj oraz stopień zaawansowania, a także z opisem sposobu wykonania konkretnych ćwiczeń. Są to zalecenia dostosowane do potrzeb Pacjenta oraz jego aktualnego stanu zdrowia.

umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

OBSZAR

ciało

Trening personalny

Trening personalny to rodzaj indywidualnego treningu, dopasowanego do możliwości fizycznych i oczekiwań Pacjenta. Podczas zajęć trener dobiera ćwiczenia, których zadaniem jest aktywizacja właściwych grup mięśni odpowiedzialnych za postawę i motorykę oraz rozciągnięcie przykurczy i redukcja bólu w określonych obszarach. Podczas zajęć trener dba o bezpieczeństwo i właściwe, symetryczne wykonanie ćwiczeń.

umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

CZAS

60 min

OBSZAR

ciało

LICZBA ZABIEGÓW

8-10

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

1 tydzień

Jak przygotować się do treningu?

Przed podjęciem aktywności fizycznej należy pamiętać o właściwej diagnostyce stanu zdrowia. Jeżeli chorujesz przewlekle, masz problemy z sercem, kłopoty ze snem lub utrzymaniem właściwej masy ciała, koniecznie skonsultuj się z lekarzem specjalistą. Dzięki właściwym zaleceniom i wykluczeniu przeciwwskazań, plan treningowy będzie bezpieczny dla Twojego zdrowia i dopasowany do Twoich oczekiwań.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat