Porady naszych ekspertówGenetyczna diagnostyka predyspozycji żywieniowych

poniedziałek, 24.09.2018

Genodieta  jest to indywidualnie skomponowana dieta w oparciu o badania genetyczne Pacjenta. Służy poprawie jakości życia i dostosowaniu sposobu odżywiania  do posiadanych predyspozycji genetycznych.

Czytaj więcej

wtorek, 04.09.2018

Twoje ciało zmieniło się po ciąży? Lekarz pomoże Ci w powrocie do formy

Ciało kobiety zmienia się po ciąży i porodzie. Każda z Pań wraca do formy w innym tempie i z wykorzystaniem innych metod. Dieta, aktywność fizyczna, pielęgnacja ciała – a co jeśli te naturalne sposoby nie sprawdzają się w naszym przypadku? Chcąc wrócić do pełni zdrowia i sylwetki sprzed ciąży, warto skorzystać z pomocy lekarza medycyny estetycznej lub chirurga plastyka.

czwartek, 16.08.2018

Laserowe leczenie stulejki

Stulejka jest problemem nękającym mężczyzn od tysięcy lat. Powoduje ona  niemożność odciągnięcia napletka. W przypadku pełnej stulejki napletka w ogóle nie można odciągnąć, czasami mamy do czynienia ze stulejką niepełną, wtedy problem ze zsunięciem napletka występuje tylko w czasie wzwodu lub można go zsunąć lecz jest wtedy odczuwalny stały dyskomfort lub ból.

czwartek, 16.08.2018

Drenaż limfatyczny po zabiegach, dlaczego jest taki ważny

Zabiegi chirurgii plastycznej są coraz bardziej powszechne, stanowią nie tylko sposób na redukcję obrzęków, ale przede wszystkim są ważnym elementem rehabilitacji pozabiegowej. Stosowane regularnie przyspieszają rekonwalescencję i przynoszą ulgę.

środa, 08.08.2018

Łysienie to problem, z którym już dziś może poradzić sobie medycyna estetyczna

Piękne, lśniące i gęste włosy to atrybut zdrowego wyglądu oraz przepustka do lepszego życia. Marzą o nich zarówno kobiety jak i mężczyźni. Stosują dobre kosmetyki, odpowiednią pielęgnację u fryzjera oraz suplementują witaminy i minerały. Pomimo dbałości nie wszystkim jednak udaje się zachować idealne włosy.

środa, 06.06.2018

Męska medycyna estetyczna, czyli intensywna pielęgnacja w trosce o młody wygląd

W XXI wieku atrakcyjny wygląd ułatwia kontakty zawodowe i towarzyskie, dlatego świat należy do mężczyzn nowoczesnych i zadbanych. Medycyna estetyczna oferuje szeroki wachlarz zabiegów poprawiających wizerunek. Cała trudność polega jednak na ich odpowiednim doborze – tak, aby  poprawić aparycję i zachować młodość, ale nie zatracić męskich rysów.

poniedziałek, 04.06.2018

Wymarzone piersi to nie tylko odpowiedni rozmiar

Wymarzone piersi to nie tylko odpowiedni rozmiar. Istotna jest również sprężystość biustu, a także zdrowy i pozbawiony defektów wygląd skóry. Jakich błędów unikać, żeby cieszyć się idealnym biustem na co dzień? Odpowiedzi na to pytanie udziela nasz ekspert na łamach portalu Kobieta.pl.

poniedziałek, 04.06.2018

Wymarzony rozmiar piersi – skorzystaj z pomocy chirurga i ciesz się biustem idealnym

Za małe, za duże albo opadające – mało jest kobiet, które byłyby w pełni zadowolone ze swoich piersi. Nie musimy być skazane na to, czym obdarzyła nas natura. Współczesna chirurgia plastyczna oferuje wiele rozwiązań, dzięki którym poprawimy wygląd swojego biustu.

poniedziałek, 04.06.2018

Szyja, dekolt i dłonie – co zrobić, żeby wyglądały młodziej?

Dłonie, szyja i dekolt najbardziej zdradzają nasz wiek. Poznaj zabiegi, dzięki którym będą wyglądały młodziej. Dr Anna Maria Wasilewska wyjaśnia, które zabiegi zapewnią oczekiwany efekt.

poniedziałek, 04.06.2018

Intymna pomoc

Okolice intymne starzeją się tak jak cały nasz organizm. Do ich dysfunkcji przyczyniają się także porody i przebyte urazy. Pomóc mogą nowoczesne zabiegi ginekologii estetycznej, wsparte przez zaawansowany technologicznie sprzęt.