Rekomendacja

Szanowni Państwo,

Jestem zachwycona obsługą w Państwa Klinice. Dziś przybyłam już po raz trzeci, gdyż „walczę” z trądzikiem różowatym i jego efektami na mojej twarzy.

Począwszy od niezmiernie miłych Pań w recepcji, czuję, że jestem profesjonalnie traktowana, jako osoba-kobieta potrzebująca pomocy. Nie przyszłam tu, bowiem aby się upięknia czy coś poprawiać, lecz aby naprawić, wyleczyć to, co z wiekiem i chorobą sprawiło, że zaczęłam wyglądać – delikatnie ujmując – „nie najlepiej”.

I Przejdę do informacji najważniejszej  – Pani doktor Ewa Banduła-Pyka jest wspaniałym lekarzem, pełnym ciepła, życzliwości i empatii. W gabinecie wprowadza w dobry nastrój. Z ogromną czułością podchodzi do skóry, z zainteresowaniem śledzi postępy leczenia.

Zaufałam jej i wiem, że oddanie się w jej ręce było najlepszą decyzją, jaka odjęłam dla dobra mojej twarzy.

Gratuluję wszystkim Państwu i życzę dynamicznego rozwoju Kliniki.

W przeciwieństwie do innych, znanych z telewizji i prasy klinik Medycyny Estetycznej, tu  Państwa pacjent czuje się ważny i jest traktowany profesjonalnie, to najlepsze miejsce dla wszystkich, którzy szukają pomocy!

Dziękuję za tę pomoc!

 

Joanna Dałek-Baran

poniedziałek, 13.08.2018

Nazwa usługi:

Trądzik różowaty

Specjalista:

Ewa Banduła-Pyka

Dodaj opinie

Bezpieczeństwo oraz satysfakcja z jakości świadczonych usług to dla nas nadrzędna wartość. Będzie nam miło jeśli podzielisz się swoją opinią na nasz temat.

Dodaj opinię