Anna Bagińska

dr Anna Bagińska

Wykształcenie

Specjalistka chirurgii plastycznej, doktor Anna Bagińska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła prawo medyczne. Specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej uzyskała w Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego S.A. w Polanicy-Zdroju, najstarszym i jednym z najbardziej prestiżowych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce, gdzie pracuje do dzisiaj. Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywała przez wiele lat pod okiem wybitnych  chirurgów plastycznych.

Doświadczenie

W ramach swojej pracy zawodowej wykonała kilkaset zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej. Uczestniczyła w wielu  kursach i indywidualnych stażach w renomowanych ośrodkach. Regularnie uczestniczy w kursach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. W wolnym czasie relaksuje się pogłębiając swoje pasje – sport oraz teatr.

Doktor Anna Bagińska wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W obrębie jej szczególnych zainteresowań znajdują się między innymi chirurgia ręki z wadami wrodzonymi włącznie, operacje estetyczne piersi, zabiegi rekonstrukcyjne w zakresie twarzoczaszki i leczenie następstw ciężkich oparzeń.

Udostępnij

  • Kategorie usług: Chirurgia plastyczna
  • Specjalizacja wykonywana: Chirurgia plastyczna
  • Specjalizacja naukowa: Chirurgia plastyczna

Umów na konsultację
Szpital LUX MED Puławska