Anna Wasilewska

dr n. med. Anna Wasilewska

Wykształcenie

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Stypendystka studiów doktoranckich z zakresu immunologii, były wykładowca i asystent na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Autorka wielu artykułów prasowych, w tym z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, ekspert na portalach dotyczących zdrowia i zabiegów rewitalizujących (m.in. Zatoka Piękna, Wirtualna Klinika), współautorka publikacji książkowej, laureatka kongresu młodych naukowców Europejskiego Stowarzyszenia IADR, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jej doskonalenie zawodowe obejmuje całokształt medycyny estetycznej w obrębie jamy ustnej, twarzy i całego ciała (przede wszystkim zapobieganie i leczenie przedwczesnych procesów starzenia się skóry) przez zastosowanie zabiegów typu mezoterapia igłowa, radiofrekwencja mikroigłowa, zabiegi wolumetryczne przy użyciu kwasu hialuronowego, kwasu polimlekowego (Sculptra), hydroksyapatytu wapnia (Radiesse, Crystalys), nici rewitalizujące, nici liftingujące, laseroterapia ( fotoodmładzanie, zamykanie pękniętych naczyń krwionośnych, usuwanie przebarwień, brodawek, blizn, rozstępów), skleroterapia, lipoliza iniekcyjna.

Studia doktoranckie z zakresu immunologii ułatwiły jej zrozumienie mechanizmów naprawczych zachodzących w tkankach, co daje możliwość świadomego wyboru tych zabiegów i produktów, które pozwalają osiągnąć zrównoważony, naturalny i piękny efekt odmłodzenia.

Doświadczenie

Trendy w medycynie estetycznej śledzi od dawna, biorąc udział w wielu szkoleniach organizowanych w wiodących ośrodkach. Jest zwolennikiem holistycznego podejścia do Pacjenta. Przychyla się do stwierdzenia, że lekarze medycyny estetycznej to pasjonaci, których zamiłowanie do estetyki i młodego wyglądu znajduje odzwierciedlenie na twarzy i ciele Pacjenta.

Udostępnij

  • Kategorie usług: Anty-Aging - medycyna przeciwstarzeniowa, Medycyna estetyczna
  • Specjalizacja wykonywana: Medycyna estetyczna
  • Specjalizacja naukowa: Stomatologia

Umów na konsultację
Klinika Estetyki budynek Marriott