Dominika Kwaśniak

dr Dominika Kwaśniak

Wykształcenie

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chorób wewnętrznych. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku medycyna estetyczna.

Doświadczenie

Od kilku lat zajmuje się diagnostyką i nieoperacyjnymi zabiegami w leczeniu żylaków oraz teleangiektazji. Z pasją wykonuje procedury na naczynkach o bardzo małej średnicy. Szczególną uwagę zwraca na efekt estetyczny zabiegów, a także troszczy się aby Pacjent odczuwał jak najmniejszy ból. Zwolenniczka medycyny przeciwstarzeniowej, zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz komórek regeneracyjnych. Za pomocą zabiegów wolumetrycznych wydobywa ukryte piękno swoich Pacjentek.

W kręgu jej zainteresowań znajduje się diagnostyka i leczenie wypadania włosów, także po covid-19.

Swoje umiejętności wykorzystuje także w leczeniu takich mankamentów ciała u Pacjentów jak otyłość i cellulit.

Odbyła liczne kursy oraz szkolenia w zakresie medycyny estetycznej oraz flebologii. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wielu konferencjach i kongresach naukowych.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Wykorzystuje zabiegi medycyny estetycznej nie tylko do upiększania ale także w leczeniu.

Udostępnij

  • Kategorie usług: Anty-Aging - medycyna przeciwstarzeniowa, Medycyna estetyczna
  • Specjalizacja wykonywana: Medycyna estetyczna, Trychologia
  • Specjalizacja naukowa: Interna

Umów na konsultację
Klinika Estetyki budynek Marriott

Porady: Dominika Kwaśniak