Elżbieta Tatar

dr Elżbieta Tatar

Wykształcenie

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu. W 2000r. uzyskała tytuł specjalisty neurologa.

Absolwentka studiów Podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach. Absolwentka Podyplomowych Studiów z zakresu Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego  Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging.

Doświadczenie

Lekarz specjalista neurolog, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pasjonat medycyny estetycznej, z holistycznym spojrzeniem na profilaktykę i leczenie przedwczesnych oznak starzenia oraz możliwości poprawy wyglądu. Posiada liczne certyfikaty i dyplomy potwierdzające wiedzę oraz umiejętność stosowania różnych technik medycyny estetycznej (toksyna botulinowa – nie tylko w profilaktyce przeciwzmarszczkowej, ale również w leczeniu migreny, mezoterapia, intralipoterapia, wypełniacze, modelowanie twarzy, zastosowanie fal radiowych i laseroterapii, itd.).

Nieustannie podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach, warsztatach i kongresach medycyny estetycznej.

Udostępnij

  • Kategorie usług: Anty-Aging - medycyna przeciwstarzeniowa, Medycyna estetyczna
  • Specjalizacja wykonywana: Medycyna estetyczna
  • Specjalizacja naukowa: Neurologia

Umów na konsultację
Klinika Estetyki budynek Marriott

Porady: Elżbieta Tatar