Karina Papikian

dr Karina Papikian

Wykształcenie

Dr Karina Papikian jest wieloletnim specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastyczno-estetycznej (kosmetoginekologii). Studia lekarskie odbyła na Erewańskim Państwowym Instytucie Medycznym, a do egzaminu specjalizacyjnego podeszła w Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi, uzyskując specjalizację z ginekologii i położnictwa. Dr Karina Papikian jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Doświadczenie

Dr Karina Papikian specjalizuje się w przeprowadzeniu pełnego zakresu zabiegów chirurgicznych w ginekologii, w tym zarówno tych realizowanych w ramach chirurgii jednego dnia jak i zabiegów typu histeroskopia, laparoskopia i brzuszne operacje ginekologiczne. Wykonuje rekonstrukcyje w obrębie narządów rodnych oraz ginekologii plastyczno-estetycznej (kosmetoginekologii). Pani doktor regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w regularnych kursach i naukowych wydarzeniach medycznych. Techniki operacyjne w ginekologii doskonaliła podczas szkoleń organizowanych przez Instytut Zdrowia Matki Polki, natomiast z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej na szkoleniach pod patronatem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Dr Karina Papikian jest specjalistą w zakresie ultrasonografii i absolwentką kursów: Diagnostyka dopplerowska w Położnictwie, Diagnostyka USG w ginekologii i położnictwie, Echokardiografia i ultrasonografia płodu.

W ramach ginekologii plastyczno-estetycznej pani doktor wykonuje zabiegi: poporodowej plastyki pochwy (waginoplastyki), plastyki krocza, plastyki warg sromowych (labioplastyka) oraz G-shot. Ponadto przyjmuje pacjentki ambulatoryjne, prowadzi ciąże i wykonuje operacje ginekologicze.

Dr Papikian posługuje się językiem polskim, rosyjskim, ormiańskim oraz angielskim.

Udostępnij

  • Kategorie usług: Ginekologia plastyczna i estetyczna
  • Specjalizacja wykonywana: Ginekologia, Ginekologia plastyczna
  • Specjalizacja naukowa: Ginekolog położnik

Umów na konsultację
Klinika Estetyki budynek Marriott
Szpital LUX MED Puławska