Karol Chakkour

dr n. med. Karol Chakkour

Wykształcenie

Specjalista chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej, od ponad 20 lat zajmuje się chirurgią żył i flebologią. Doktor nauk medycznych, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja z Chirurgii Naczyniowej Francuskiego Kolegium Chirurgii Naczyniowej. Dyplom Uniwersytecki z chirurgii naczyniowej – Universite Paris XII, Dyplom AFSA z chirurgii naczyniowej – Universite Paris VI.

Autor i współautor licznych publikacji z zakresu chirurgii naczyniowej i ogólnej w piśmiennictwie polskim i światowym, oraz prezentacji zjazdowych. Nagroda Rektorska w 1999 r.- „Wykorzystanie allograftów tętniczych”.

Doświadczenie

Wiele lat spędził we Francji w referencyjnych ośrodkach chirurgii naczyniowej w Paryżu, tam też zdobył Dyplom Specjalizacyjny z Chirurgii Naczyniowej Francuskiego Kolegium Chirurgii Naczyniowej, Dyplom Uniwersytecki z chirurgii naczyniowej – Universite Paris XII oraz Dyplom AFSA z chirurgii naczyniowej – Universite Paris VI.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, European Venous Forum i Society for Vascular Surgery. Jest honorowym Członkiem College Français de Pathologie Vasculaire, College Francais de chirurgie vasculaire.

Wykonał kilka tysięcy zabiegów na układzie żylnym, w tym nowoczesne operacje wewnątrzżylne metodą RF VENEFIT. Od ponad 15 lat wykonuje zabiegi skleroterapii. Przeszedł i systematycznie uczestniczy w kursach z zakresu nowoczesnego leczenia przewlekłej niewydolności żylnej, skleroterapii, wewnątrznaczyniowych metod leczenia niewydolności żylnej (Ablacja RF VENEFIT, VenaSeal, EVLS).

Udostępnij

  • Kategorie usług: Lekarze innych specjalności
  • Specjalizacja wykonywana: Chirurgia ogólna i naczyniowa

Umów na konsultację
Szpital LUX MED Puławska