Katarzyna Leszczyńska

dr Katarzyna Leszczyńska

Wykształcenie

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii  Medycznej w Warszawie, specjalistka chorób wewnętrznych i medycyny pracy. To właśnie medycyna pracy zwróciła jej uwagę na promocję zdrowia i wpływ szkodliwych warunków środowiska na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Odbyła liczne kursy oraz szkolenia w zakresie medycyny estetycznej i leczenia nadwagi. Regularnie bierze  udział w konferencjach i kongresach naukowych.

Doświadczenie

Aktualnie odbywa szkolenie w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest członkiem  Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging oraz jest wpisana na listę lekarzy certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością.

W swojej praktyce zajmuje się medycyną przeciwstarzeniową i prewencyjną, która propaguje wielodyscyplinarne podejście do profilaktyki starzenia się, walki z jego oznakami i opóźnienia rozwoju chorób z nim związanych. Opiera się na szerokich badaniach diagnostycznych w tym nutrigenetycznych.  Zajmuje się także leczeniem otyłości i nadwagi oraz małoinwazyjnymi metodami modelowania sylwetki.

Udostępnij

  • Kategorie usług: Anty-Aging - medycyna przeciwstarzeniowa, Lekarze innych specjalności, Medycyna estetyczna, Zdrowy styl życia
  • Specjalizacja wykonywana: Dietetyka, Medycyna estetyczna, Medycyna Pracy, Medycyna przeciwstarzeniowa
  • Specjalizacja naukowa: Interna, Medycyna Pracy

Umów na konsultację
Szpital LUX MED Puławska

Porady: Katarzyna Leszczyńska